פעולותיו של טיפול תא חמצן בלחץ מתון

פעולותיו של טיפול תא חמצן בלחץ מתון

מה עושה חמצן היפרברי? מהם היתרונות של HBOT?

מזה כבר זמן רב ידוע כי ריפוי באזורים רבים של הגוף לא יכול להתקיים כראוי, ללא רמות חמצן מתאימות ברקמה. רוב המחלות והפציעות מתרחשות, ולעיתים קרובות משתהות, ברמה התאית או הרקמה. במקרים רבים, כגון: בעיות במחזור הדם; פצעים שאינם מחלימים; נובעות מהיעדרות חמצן שלא יכול להגיע לאזור פגוע ומשבש את יכולת הריפוי הטבעי של הגוף, שאינו מסוגל לתפקד כראוי.

טיפול חמצן היפרברי מספק חמצן נוסף באופן טבעי עם תופעות לוואי מינימליות. טיפול בחמצן היפרברי משפר את איכות החיים של המטופל בתחומים רבים כאשר הרפואה הסטנדרטית אינה פועלת. 

תגובות חיוביות נתקבלו לאחר טיפול היפרברי HBOT למצבים רבים כגון:

העלאת רמת החמצן ברקמות הסובלות מרמה נמוכה של חמצן, עידוד יצירת כלי דם חדשים, זירוז ריפוי פצעים קשיי ריפוי, זירוז יצירת רקמת עצם חדשה, עידוד מלחמה בזיהומים הנגרמים על ידי חיידקים אנאירוביים (שאינם עושים שימוש בחמצן) ואחרים, הפחתת נפיחות ובצקת, הקטנה וספיגה של בועות אוויר, שבץ, שיתוק מוחין, פציעות ראש, עייפות כרונית ועוד…

טיפול בתא חמצן בלחץ מתון

תא חמצן בלחץ מתון הוא תא שלתוכו מזרימים חמצן טהור בלחץ גבוה מהלחץ האטמוספרי. מדובר בשיטת טיפול חדשנית הקרויה רפואה היפרברית שמטרתה להזרים חמצן רב למחזור הדם ולרקמות. 

מתי יש צורך בתא חמצן בלחץ מתון?

תא חמצן בלחץ מתון נועד בעיקר לטיפול בחולים הסובלים מאספקת חמצן ירודה לתאים. בעבר השימוש העיקרי היה בטיפול בנפגעי צלילה, אולם היום הוא משמש לטיפול במצבים רבים נוספים.

נשמח לענות על כל שאלה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם