נזקים הנגרמים מתסחיפי אוויר וגז, הרעלות

תסחיף אויר או גז קורה כאשר בועיות אויר או גז חודרות לתוך כלי הדם

תא החמצן בלחץ מתון יכול גם לטפל בנזקים חיצוניים שמשפיעים על גופנו. המקרים הבולטים הם תסחיפי אוויר, גז והרעלות, שעומדים על אותה קבוצת סיכון ופגיעה.
אז בואו ננסה להבין רגע מהו תסחיף…
התסחיף הינו מצב בו בועת אוויר שיכולה להיות מלאה בגז, אוויר או חומר רעיל גורמת לחסימה בכלי דם ולקרישת דם. במקרה החמור יותר בועת האוויר תנדוד אל חדרו הימני של הלב תגרום לקצף שיביא גם הוא למצב של קרישת דם.
היום אנו יודעים כי ניתנים טיפולים רבים של תאי חמצן בלחץ מתון למצבים שונים בגוף האדם, כך גם בכל הנוגע לבעיות שנוצרו תוך כדי הפרעות חסימת דם בשל זיהומים, הרעלות, תסחיפי אוויר וגז ופצעים שקשה לרפאם.
הטיפול בתא חמצן בלחץ מתון הוא בין המדויקים לבעיות אלו וגילוי זה החל עוד מטיפול התא בתאונות צלילה. כאשר נוצר תסחיף מכל סיבה שהיא, לא מגיע חמצן למקומות שונים בגוף וזה מצב שיכול לסכן איברים בודדים או אפילו חיים שלמים. השימוש המידי בתא החמצן מייעל במהירות את המסת החמצן בגוף. ממצב בו אין אספקת חמצן כלל, הכמות גדלה פי 20 מהרגיל בזכות כל התנאים שיש בתא וכך הפצעים נרפאים, התסחיפים וההרעלות מתנקות בשלמותן. ישנן עוד בעיות רבות שנגרמות מחוסר חמצן בגוף. רובן באות לידי ביטוי בבעיות פוריות למיניהן, מחלת האלצהיימר על רמותיה וכל פציעה שאינה מצליחה להגיע להחלמה שלמה. בעצם רוב מחלות הגוף נוצרות מאי אספקת חמצן, או מאספקת חמצן מועטת.
הטיפול בתא אינו נגיש לרובנו. היום במדינת ישראל פועלים 4 תאי חמצן בלחץ מתון בלבד. בתי חולים נוספים בארץ אחר ניסיונות לרכישת תאי חמצן בלחץ מתון אך אין זה מיטיב עם המצב כי כמעט על כל 100,000 איש קיים תא חמצן בלחץ מתון אחד לשימוש.
מהפכת תאי הלחץ בשיאה, רבים כבר יודעים כי נמצא פתרון לבעיות כרוניות רבות בגוף האדם.

Translate »