תחזוקת גוף האדם באמצעות תא חמצן בלחץ מתון

תחזוקת גוף האדם בתא חמצן בלחץ מתון

שימוש בתא חמצן בלחץ מתון יכול להועיל לכל בעיה שיש לנו בגוף. כאשר אנו מגיעים למצב בריאותי שמבקש התייחסות וטיפול אז שימוש בתא מטפל באופן עמוק, בריא וטבעי. הדבר הוא נכון כאשר אנו שואפים לתחזוקה קבועה של נפש וגוף בריא יחד.

 

המטופל נכנס לתא החמצן ונשכב בנינוחות בתא וזהו זמן מנוחה בו הוא ישאף את החמצן שיגיע לכל איבר בגוף. ההמלצה הגורפת לטיפול כאשר המטופל מאובחן בבעיה כלשהיא, היא טיפול של 90 עד 120 דקות בסשן של עשרות טיפולים ברצף. כאשר המטופל מתמיד בטיפולים הגוף מקבל יותר חמצן שמגיע לכל הרקמות. בין אם הן פגועות ואם לא הן מקבלות את כמות החמצן המספקת להם על מנת לתפקד בצורה טובה ואיכותית. עליית החמצן בגוף באופן קבוע ושוטף מעורר היווצרות של כלי דם נוספים. כך, העברת חמצן מרבית. זרימת הדם והחמצון מאפשרת לתקן את כלי הדם הפגומים. לעורר צמיחת קולגן, וליצור תאי דם לבנים שעוזרים לגוף להילחם בנגיפים, וירוסים וזיהומים.

אחוזי ההשפעה של התא על הטיפול והצלחתו גדולים ומשפיעים בהרבה על איכות הטיפול. חשוב לזכור כי שמירה על תזונה, ספורט ובריאות הנפש במהלך החלמה הם מרכיב חשוב בהחלט. עם זאת, תחזוקה שוטפת של שימוש בתא חמצן בלחץ מתון יכולה למנוע מחלות או הבעיה שנוצרה בגוף. וכמובן, לשפר ולהעלות את איכות החיים לתמיד.

יתרונות הזנה קבועה של חמצן אל כל אברי הגוף:

  • מעלה לנו את רמת הריכוז, החיות והחיוניות
  • מעלה את רמת העירות לעצמנו ולסביבה
  • משפרת את המצב הפיסי וגם את שמחת החיים.

לכן תחזוקה קבועה על ידי טיפול בתא חמצן לחץ מתון יכול להיות הדבר הטוב ביותר שמטופל או כל אחד שמבקש איכות חיים טובה ונכונה עבורו.

Translate »