הסיפור שלנו

ברוכים הבאים לחברה שלנו, חברת O2 ישראל שבה חדשנות פוגשת אמינות בתחום תאי הלחץ. החברה הינה בבעלות משפחתית והוקמה בשנת 2014 בלב ישראל, אנו גאים להיות בחזית ההתקדמות הטכנולוגית בתחום זה. המסע שלנו התחיל בחזון לחולל מהפכה באופן שבו תאי לחץ מתוכננים ומונגשים לכל אדם. כיום, אנו עומדים כסמכות מובילה בפיתוח ושיווק של פתרונות חדישים אלה.

באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת שלנו, אנו מספקים מוצרים איכותיים ומהימנים שעונים על הדרישות המחמירות ביותר של התקן הישראלי (“מתי”). תאי החמצן שלנו מיוצרים בסטנדרטים גבוהים ועומדים בכל התקנים המקצועיים והבינלאומיים. הטכנולוגיה שלנו היא עדות לרוח החדשנית המאפיינת את נוף הטכנולוגיה הישראלי

אנחנו מתמחים בהתאמה אישית לכל לקוח ומספקים מענה מקצועי ומהיר. באמצעות השירות המקצועי שלנו, אנו מעניקים ייעוץ מקצועי ותמיכה מלאה ללקוחותינו, על מנת להבטיח שתהליך ההשכרה או המכירה של תא החמצן יתבצע בצורה חלקה ומהירה.

אנחנו מאמינים באיכות, אמינות ושירות מעולה. התאמת תא החמצן  לצרכים המיוחדים שלכם היא עיקרון המנחה שלנו. תאי החמצן שלנו מתאימים למגוון רחב של סביבת עבודה ומתאימים לשימוש גם במרחב הציבורי והן במרחב הפרטי.

נשמח לעזור לכם למצוא את תא החמצן המתאים לצרכים שלכם. צרו קשר עם הצוות שלנו כדי לקבל מידע נוסף או לתאם פגישה. אנחנו כאן כדי לספק לכם את הפתרון האידיאלי לצרכים השונים שלכם!"

אחת המטרות העיקריות של החברה שלנו הוא המסירות שלנו לתת מענה לצרכים המגוונים של לקוחותינו, מתוך הכרה בכך שאנשים שונים עשויים לדרוש התאמות ספציפיות, פיתחנו מגוון של תאי לחץ המעוצבים בקפידה כדי להתאים לדרישות שונות. בין אם זה לטיפולים רפואיים, טיפולים לספורטאים או למטרות מחקר, יש לנו פתרון המותאם לכל צורך. מתאים קומפקטיים המיועדים לשימוש אישי ועד ליחידות גדולות ומתמחות יותר ליישומים קליניים, אנו מציעים סל מקיף המבטיח התאמה מושלמת לכולם. המחויבות שלנו למצוינות משתרעת מעבר לאספקת המוצרים עצמם – אנו גם מספקים תמיכה והדרכה מקיפה ללקוחותינו, ומבטיחים שהם מפיקים תועלת מרבית מהפתרונות שלנו.

הכירו את המסע שלנו להפוך למובילים בטכנולוגיית תאי לחץ HBOT. למדו על הערכים שמניעים אותנו בכל יום.

בדקו את מגוון תאי הלחץ הקשיחים והגמישים שלנו, שתוכננו בקפידה כדי לספק את צרכי הנוחות המגוונים של לקוחותינו. גלו כיצד כל מוצר מותאם כדי לספק תוצאות מיטביות.

תבחינו בחתירה הבלתי פוסקת שלנו למצוינות באיכות, החל ממקור חומרים ועד לתהליכי ייצור, אנו לא משאירים אבן על כנה באספקת מוצרים העולים על הציפיות.
הכירו את הצוות המסור שלנו של אנשי מקצוע המחויבים לספק שירות לקוחות יוצא דופן. גלה כיצד הצוות שלנו מנחה ותומך בלקוחות שלנו בכל שלב של הדרך.
חווה את השירות הטכני שאין שני לו, שנועד לתת מענה לצרכים הייחודיים של כל לקוח. למד כיצד המומחים שלנו תמיד בהישג יד כדי להבטיח פעולה חלקה ושביעות רצון.

אנחנו משפחה המאוחדת במטרה משותפת: לעשות שינוי משמעותי בחיי הלקוחות שלנו. הצטרפו אלינו למסע שלנו לעבר בריאות וחיוניות.