שקופית קודמת
שקופית הבאה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

O2 ISRAEL תא חמצן היפרברי בלחץ מתון אישי בישראל

O2 ISRAEL היא חברה ישראלית מהומבילות התחומה, אשר מתמחה בטכנולוגית ה mHBOT, תא חמצן בלחץ מתון אישי, בבית המטופל. 

מטרת חברת O2 ISRAEL, להגביר מודעות ציבורית לטיפול היפרברי ולהציג אלטרנטיבה אישית, יעילה, נוחה וחסכונית לטיפול היפרברי המקובל כיום. 

טיפול בתא חמצן בלחץ מתון

תא חמצן בלחץ מתון הוא תא שלתוכו מזרימים חמצן טהור בלחץ גבוה מהלחץ האטמוספרי. מדובר בשיטת טיפול חדשנית הקרויה רפואה היפרברית שמטרתה להזרים חמצן רב למחזור הדם ולרקמות.

השפעת תא חמצן בלחץ מתון

העברת החמצן בדם נעשית באמצעות ההמוגלובין. כאשר ההמוגלובין מלא בחמצן לא ניתן להוסיף חמצן לדם למעט כאשר הלחץ הסביבתי עולה, כפי שקורה בתא לחץ.

מתי יש צורך בתא חמצן בלחץ מתון?

תא חמצן בלחץ מתון נועד בעיקר לטיפול בחולים הסובלים מאספקת חמצן ירודה לתאים. בעבר השימוש העיקרי היה בטיפול בנפגעי צלילה, אולם היום הוא משמש לטיפול במצבים רבים נוספים.

נשמח לענות על כל שאלה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם
תא חמצן לחץ מתון לטיפול במיגרנות וכאב ראש

כאבי ראש ומיגרנות

עם התקדמות הטכנולוגיה כאבי הראש והמיגרנות רק מתגברים ואחוז האנשים, בתוכם גם ילדים, הסובלים ממיגרנות ממשיך לעלות.

דיכאון, פוסט-טראומה

נאמר פה הרבה על יתרונות תאי חמצן בלחץ מתון לשיפור מצבים בריאותיים פיזיולוגיים וכן ריפוי של פציעות שדרכים אחרות לא הצליחו לטפל בהן, בד בבד, תאי הלחץ מסוגלים לרפא גם מחלות נפשיות כמו דיכאון או פוסט טראומה ממקרים שהנפש עברה בעבר.

נזקים הנגרמים מתסחיפי אוויר וגז, הרעלות

תסחיף אויר או גז קורה כאשר בועיות אויר או גז חודרות לתוך כלי הדם תא החמצן בלחץ מתון יכול גם לטפל בנזקים חיצוניים שמשפיעים על גופנו. המקרים הבולטים הם תסחיפי אוויר, גז והרעלות, שעומדים על אותה קבוצת סיכון ופגיעה. אז

רקמות שנפגעו מהקרנות, פצעים קשים לריפוי, כוויות וזיהומים

כל הפצעים שהוזכרו בכותרת המאמר הינם פצעים שקשה לרפא אותם וגם הריפוי לעיתים לוקח זמן אם הוא בכלל צולח. אלו הם מצבים בהם כל סוג ריפוי שהוא יכול לקחת שבועות, חודשים ובמקרים כרוניים גם שנים. כשלפצע קשה להחלים הדבר מעיד

חבלות בראש, תרדמת, פגיעה מוחית

חבלות ראש ובשפה המקצועית פגיעות ראש הן סיבה שכיחה ביותר למוות עד גיל 50. תאונות דרכים, פציעות מרכיבת אופניים, נפילות מגובה, תאונות עבודה וכיוצא הן סיבות רבות להתרחשות. אצל ילדים הפציעות הן כמעט בלתי נמנעות והחלמתן היא קלה ומהירה בהתאם לחומרה מפאת העצמות הרכות ויכולת ריפוי הגוף המהירה.

אוטיזם

בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי בהיקף זיהוי ואבחון ילדים על הספקטרום האוטיסטי, “הפרעות בספקטרום האוטיסטי”, ASD) Autistic Spectrum Disorder), עד לכדי התרחבות מעוררת סימני שאלה.

Translate »