תחזוק בריאותי בתא חמצן בלחץ מתון

שימוש בתא חמצן בלחץ מתון הוא יעיל לכל בעיה שיש לנו בגוף. כאשר אנו מגיעים למצב בריאותי שמבקש התייחסות וטיפול אז שימוש בתא מטפל באופן עמוק, בריא וטבעי. הדבר הוא נכון כאשר אנו שואפים לתחזוק קבוע של נפש וגוף בריא יחד.

 

המטופל נכנס לתא החמצן ונשכב בנינוחות בתא וזהו זמן מנוחה בו הוא ישאף את החמצן שיגיע לכל איבר בגוף. ההמלצה הגורפת לטיפול כאשר המטופל מאובחן בבעיה כלשהיא היא טיפול של 90 עד 120 דקות בסשן של עשרות טיפולים ברצף. כאשר המטופל מתמיד בטיפולים הגוף מקבל יותר חמצן שמגיע לכל הרקמות. בין אם הן פגועות ואם לא הן מקבלות את כמות החמצן המספקת להם על מנת לתפקד בצורה טובה ואיכותית. עליית החמצן בגוף באופן קבוע ושוטף מעורר היווצרות של כלי דם נוספים וכך העברת חמצן מרבית. זרימת הדם והחמצון מאפשרת לתקן את כלי הדם הפגומים, לעורר צמיחת קולגן וליצור תאי דם לבנים שעוזרים לגוף להילחם בנגיפים, וירוסים וזיהומים.

אחוזי ההשפעה של התא על הטיפול והצלחתו גדולים ומשפיעים בהרבה על איכות הטיפול. חשוב לזכור כי שמירה על תזונה, ספורט ובריאות הנפש במהלך החלמה הם מרכיב חשוב בהחלט. אך יחד עם זאת תחזוק שוטף של שימוש בתא חמצן בלחץ מתון יכול להרחיק את המחלה או הבעיה שנוצרה בגוף יותר ויותר ואף לשפר ולהעלות את איכות החיים לתמיד.

הזנה קבועה של חמצן אל כל אברי הגוף מעלה לנו את רמת הריכוז, החיות והחיוניות, העירות לעצמנו ולסביבה, המצב הפיסי כמובן וגם את שמחת החיים. לכן תחזוק קבוע של שימוש בתא חמצן בלחץ מתון יכול להיות הדבר הטוב שיותר שמטופל או כל בן שמבקש איכות חיים טובה ונכונה עבורו.